Zapraszam do Kielc - CQB

Wszystko o strzelankach

Zapraszam do Kielc - CQB

Postprzez dollar » 28 wrz 2018, 20:10

Siemanko :)

Jeśli nie macie innych planów, a jak widzę forum świeci pustkami (so sad :? ) to zapraszam was do Kielc, a w zasadzie to do Podzamcza Chęcińskiego na typowo CQBową jebankę :) Dodatkowo poza budynkiem zagra teren wokół niego, więc jeśli ktoś nie posiada repki <360 fps na pewno nie pozostanie bezrobotny - liczę na pojedynki snajperów podwórze vs otwory okienne.

Wydarzenie na żydbuku:

https://www.facebook.com/events/5285129 ... ?__mref=mb

Zdjęcia z poprzedniego spotkania:

https://www.facebook.com/TeamNostra/pos ... &__tn__=-R
https://www.facebook.com/TeamNostra
Team Nostra - ASG w Kielcach
dollar

broń: AK-74M Cyma Cm.40
M16A1 JG 1601T

Re: Zapraszam do Kielc - CQB

Postprzez Wiśnia » 03 paź 2018, 17:29

Na forum cisza, bo sie nowi nauczyli, ze szybciej wszystko znajdzie na FB. A tam sa jakies Asgardy czy inne twory, u ktorych trudno o jakas wieksza historie w tym hobby. Niemniej jednak ASG w Radomiu ma sie dobrze :)
Obrazek
Obrazek
"I Pamiętaj - Szacunek To Wszystko!
Wiśnia

broń: AK-74N [E&L]
M4 CXP-UK1C [ICS]
M4 Cracker [G&P]
SCAR-L [G&G]
Shotgun M47A [DE]

Postprzez BoriXoN » 25 paź 2018, 22:06

tak jak napisałeś jesteś już tylko historią :D :D :D na dodatek mało istotną :D :D :D podpis o szacunku ??? Czytasz swoje posty przed wysłaniem ??? to było pytanie retoryczne jakbyś nie załapał
Legion Etrangere Marche ou Creve
BoriXoN

broń: FAMAS F1 CyberGun - GLOCK 19 WE - M4 Specna

Postprzez Maniek » 26 paź 2018, 10:49

:D
Ostatnio edytowano 04 lis 2018, 21:23 przez Maniek, łącznie edytowano 1 raz
Maniek

broń:

Postprzez Wiśnia » 27 paź 2018, 18:51

Nie napisalem niczego, co nie byloby prawda, wiec nie wiem skad nagle taki placz. Jesli bierzemy pod uwage calosc ASG w Radomiu, to tak, powstaliscie niedawno i Wasza historia jest dopiero do napisania. A to forum nie jest zadna grupa, to FORUM. W czasach gdy jeszcze wszystko sie krecilo na forach, bylo ich kilka, a pomysl z powstaniem jednego - ogolnego - pojawil sie rowniez zanim w ogole pomysleliscie o tym hobby. To tutaj krecilo sie zycie Radomskiego srodowiska, bez wzgledu na team czy upodobania. Ot, cala historia. To, ze nie ma juz tu takiego ruchu jak kiedys, nie oznacza, ze przestalo istniec. A w tych czasach fora juz zeszly na drugi plan, ludzie wola FB. Na to nie ma rady. Ja fb nie mam, nie uzywam i nie bede uzywal, dlatego wole tego typu srodki przekazu. Na strzelanki rowniez jezdze.
Ja nie wiem skad wniosek, ze to forum to jakas grupa, ktora "szumnie" miala nazywac sie ASG Radom. Macie mylne pojecie i wyciagacie fatalne wnioski. Proponuje schowac kompleksy i nerwy do kieszeni, i pogodzic sie z faktami.

P.S. I przykro mi Maniek, ale Cie nie kojarze :( Nie obraz sie, to nic osobistego.
Obrazek
Obrazek
"I Pamiętaj - Szacunek To Wszystko!
Wiśnia

broń: AK-74N [E&L]
M4 CXP-UK1C [ICS]
M4 Cracker [G&P]
SCAR-L [G&G]
Shotgun M47A [DE]

Powrót do Strzelanki