Polecane sklepy ASG

Tutaj mogą zadawać pytania dotyczące ASG wszyscy początkujący

Polecane sklepy ASG

Postprzez Prezes » 18 lut 2015, 19:13

Jak w temacie, kto miał do czynienia niech się wypowie o danym sklepie, co na plus, co na minus.

Ze swojej strony mogę polecić warszawskie Azteko i Cytadelę. Na miejscu miła obsługa, możliwość dyskusji odnośnie sprzętu, zawsze coś fajnego doradzą. Dalej, jeśli chodzi o realizację zamówień przez internet nie ma z tym większego problemu, w ciągu 3 dni paczka zwykle dochodzi. Z drugiej strony wybór nie jest za bogaty, ale jednak to co już tam jest zwykle stoi przynajmniej na przyzwoitym poziomie. Poza tym polecam też krakowskiego Krakmana, czyt. Taiwangun. Ekspresowa realizacja zamówień przez internet, przyzwoity wybór. Tutaj jednak ciężko o jakiekolwiek markowe sprzęty poza pojedynczymi częściami, repliki w 90% to chińczyki.

Nie polecam Gunfire, bardzo długi czas realizacji zamówienia, straszne pustki na magazynach. Na plus duży wybór i usługa downgrade.
Prezes

broń: AKS-74U

Re: Polecane sklepy ASG

Postprzez satana » 18 lut 2015, 20:07

Polecam:
Azteko - ale czasami paczka idzie długo
Cytadela ASG - super obsługa
Taiwangun
Specshop - towar z wyższej półki

Nie polecam:
Gunfire - długi czas realizacji, ceny z dupy, ogólnie moloch który cały czas coś kombinuje

Przestrzegam:
AIRSOFTEXTREME - wszyscy przestrzegają !
satana

broń:

Postprzez Kapitan Ameryka » 18 lut 2015, 20:55

Deltashop - Zajebista obsługa, jak ich poprosiłem to w czwartek o 18 kuriera łapali i mi promyk doszedł na piątek przed strzelanką
Cytadela - spory asortyment na miejscu i szybka obsługa, dobre jakościowo kopie części sprzedają jak np. magpul itp
Azteko - Spory wybór, dobre ceny, miła obsługa na miejscu, można po przymierzać sprawdzić wymacać
Specshop - solidny sklep z dobrym głównie markowym sprzętem
AirsoftArmory - super sklep, części których nie ma w innych sklepach, ogólnie same smaczki w niskich cenach
Asgshop - solidny sklep z dobrym głównie markowym sprzętem ( największy wybór replik G&P) tj. specshop

Krakman - niskie ceny, spory asortyment ale również niskiej jakości przedmioty

Gunfrajer - najgorsze ścierwo na świecie, przestrzegam przeklinam ! niech zgniją bułgarskie dziwadła !
Nowy, Lepszy, Chudszy, Piękniejszy - ADMIN ;>. . .
Kapitan Ameryka

broń: PAR MK3 R MTR [ICS]
Kriss Vector [krytac]
SRSA1 [Silverback]
FNX45 Tactical [VFC]

Postprzez Rothaiss » 09 mar 2017, 11:26

ja mogę polecić sklep http://shotgun.com.pl
Jestem początkującym w dziedzinie ASG i niebardzo się znam na sprzęcie. Na szczęście ludzie, którzy tam pracują są dobrze ogarniający temat i pomogli mi wybrać przyzwoity sprzęt nie polecając jednocześnie najdroższego.
Rothaiss

broń:

Postprzez Wiśnia » 09 mar 2017, 15:46

Rozumiem, ze masz porownanie z innymi sklepami i dlatego go polecasz, a nie dlatego, ze to jedyny sklep w jakim cokolwiek kupiles? Jesli nie, to wybacz, ale nie tedy droga.

P.S. Kim jestes?
Obrazek
Obrazek
"I Pamiętaj - Szacunek To Wszystko!
Wiśnia

broń: AK-74N [E&L]
M4 CXP-UK1C [ICS]
M4 Cracker [G&P]
SCAR-L [G&G]
Shotgun M47A [DE]

Powrót do ASG dla zielonych